معیارهای انتخاب کاغذ دیواری برای هتل

کاغذ دیواری هتلی 1

انتخاب و نصب کاغذ دیواری برای هتل ها و مراکز اقامتی معمولاً ظریف تر و پیچیده تر از آن است که در نگاه اول به نظر می رسد. علت آن است که هتل ها آن دسته از مکان های تجاری می باشند که روزانه میزبان افراد مختلفی از شهرها و کشورهای مختلف با سلایق و دیدگاه های متنوعی هستند. به صورت خاص در لابی هتل که قلب ارتباطات و تردد آن محسوب می شود باید با هدف ایجاد نمایی نمادین و دکوراسیون چشمگیر از کاغذ دیواری های خاص و با کیفیت و طراحی متمایز استفاده کرد.

علاوه بر لابی هتل، باید در تزیین دیوار راهروها و اتاق های هتل نیز توجه ویژه ای را صرف نمود تا از نظر دکوراسیون، رنگ و فضاسازی با بخش های دیگر هتل هماهنگ باشد. یک اتاق طراحی شده با کاغذ دیواری منحصربفرد و دارای طرح و رنگ مناسب زمینه ساز یک اقامت فراموش نشدنی و آرامش بخش برای مسافر خواهد بود. صد البته که همین موضوع می تواند تبلیغات دهان به دهان را تحریک نموده و اقامت هر مسافر زمینه ساز نمایش اتاق هتل در شبکه های اجتماعی وی (مانند استوری و پست اینستاگرام) و تبلیغات رایگان مشتری محور برای هتل شود. این هنر شماست که مهمانان مرکز اقامتی خود را با اتاقی منحصر به فرد شگفت زده نمایید!

نکته پایانی که باید به آن دقت نمود، رعایت استانداردهای ویژه ای است که برای انتخاب کاغذ دیواری هتلی باید رعایت شود. استانداردهای بین المللی اروپایی و آمریکایی این حوزه به موضوعات مهمی که شاید در نگاه اول زیر سایه تمرکز و توجه به طرح و رنگ از نظر پنهان می مانند؛ دقت ویژه ای دارند. موضوعاتی مانند مقاومت در برابر آتش، دوام در برابر تابش نور و نظافت و معیارهای بهداشتی!

کاغذ دیواری هتلی 2

در پست های بعدی راش ایران شما را با این استانداردها و معیارهای ویژه دیوارپوش هتل بیشتر آشنا خواهیم کرد و محصولات rasch آلمان را از منظر مطابقت با این معیارها مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.
برای آشنایی بیشتر با خدمات راش ایران برای بازسازی و نوسازی هتل ها و گزینه های ویژه ای که به این بخش از مشتریان سازمانی خود ارائه می دهیم با واحد پروژه ما تماس بگیرید و از سوابق پروژه های اجرا شده توسط راش ایران اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید محصولات