مجموعه فروشگاه های زنجیره ای قصر پرده در سال ۱۳۴۸ شمسی (برابر یا ۱۹۶۹ میلادی) به عنوان اولین مجموعه در زمینه دکوراسیون داخلی در استان کرمانشاه واقع در غربی ترین نقطه ایران تاسیس شده و درطی بیش از نیم قرن فعالیت خود، با افتخار بهترین محصولات در زمینه پرده، کاغذ دیواری، تکستایل، پارکت و لمینت را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه داشته است. این مجموعه در حال حاضر دارای سه شعبه فعال با برند «قصر پرده» می باشد.

این مجموعه به واسطه حضور خوشنام ۵۱ ساله خود در منطقه، مورد اعتماد ادارات و پروژه های دولتی می باشد لذا بیشترین حضور در پروژه های محلی را به خود اختصاص داده است که از آن جمله می توان به انجام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی جهت کارفرمایانی نظیر استانداری، دادگستری، دانشگاه ها، بانک ها، هتل ها، رستوران ها و… اشاره نمود.

این مجموعه افتخار دارد که نماینده کاغذ دیواری راش آلمان، یکی از پیشگامان و بزرگترین تولید کنندگان این صنعت در دنیا است. مجموعه قصر پرده علاوه بر توزیع محصولات و برندهای شاخص و برتر دنیا در زمینه کاغذ دیواری ضمن مشارکت در واردات محصولات راش، نماینده رسمی و اصلی پخش این محصول کیفی در استان کرمانشاه است و سالهاست با استفاده از محصولات اروپایی، سلیقه و تخصص طراحان خود، به زیبایی منازل شما عزیزان افزوده است.

اطلاعات تماس

آدرس: کرمانشاه، خیابان مدرس، پاساژ رسالت، فروشگاه قصر پرده

تلفن های تماس:
۰۸۳-۳۷۲۲۹۶۰۷
۰۸۳-۳۷۲۲۷۲۷۳

تاریخ تاسیس: ۱۳۴۸
مدیریت: صفدر آزادی

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، خیابان فرعی روبروی اداره کار، فروشگاه قصر پرده

تلفن های تماس:
٠٨۳-۳۷۲۹۵۶۲۱
۰۸۳-۳۷۲۹۵۶۲۲

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۳
مدیریت: نوید آزادی

آدرس: کرمانشاه، مرکزی، روبروی دبیرستان استقلال، نبش کوی ١٢٨، فروشگاه قصر پرده

تلفن های تماس:
۰۸۳-۳۸۴۶۱۲۷۰
۰۸۳-۳۸۴۶۱۲۸۰

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۵
مدیریت: محسن آزادی