نمایندگان فروش راش بر روی نقشه ایران

 

 


 

از ابتدای شکل گیری این مجموعه، اعتقاد و باور بنیانگذاران و مدیران راش ایران ایجاد ساختاری نوین و متمایز برای بازتعریف شیوه ارتباط و همکاری با فعالان شبکه توزیع و فروش خود در سراسر کشور و با هدف خلق ارزش برای مصرف کننده، نماینده و عامل فروش و ایجاد تعاملی برد-برد و دو طرفه بوده است. بر همین اساس ضمن مطالعه سیاست های رایج و عرفی تجاری-ارتباطی میان شرکت های وارد کننده محصولات تزیینات داخلی و نمایندگان فروش آن ها در کشور، راش ایران اقدام به طراحی سیاست های کاری متمایزی برای تعامل با شبکه توزیع و فروش خود نمود.

بر همین اساس راش ایران از کلیه فروشگاه های دارای موقعیت ممتاز در سراسر کشور و دفاتر طراحی و معماری و همچنین معماران و طراحان داخلی علاقمند به همکاری دعوت می نماید تا با ارسال اطلاعات تکمیلی خود از طریق فرم درخواست نمایندگی آمادگی خود را جهت ارزیابی و مذاکرات عقد قرارداد همکاری و نمایندگی فروش اعلام نمایند.

بسته های ویژه طراحی شده توسط راش ایران برای همکاری با نمایندگان فروش و بالاخص فروشگاه های تزیینات داخلی و کاغذ دیواری سراسر کشور در سطوح مختلف، شرایط منحصر بفردی را برای تعریف منافع مشترک و حمایت مادی و معنوی از عملکرد فروش و تلاش های فعالان شبکه توزیع و فروش در بر می گیرد که به طور حتم می تواند زمینه ساز همکاری بلندمدّت و سودآور برای هر یک از طرفین را به همراه داشته باشد.