آسام هاوس

آسام هاوس، خانه علاقمندان به برندهای اصیل دکوراسیون داخلی می باشد. این مجموعه تمرکز خود را از یک سو بر ایجاد تجربه ای متفاوت و متمایز برای مشتریان و از سوی دیگر بر گزینش و در معرض نمایش و فروش قرار دادن محصولاتی با برندهای اصیل از دنیای دکوراسیون داخلی قرار داده است.
در این مجموعه نمایشگاهی و فروشگاهی، می توانید طیف گسترده ای از محصولات و اقلام دکوراسیون داخلی از برندهای با اصالت جهانی را بیابید. علاقمندان می توانند جهت تعیین وقت بازدید از شوروم با شماره ۲۶۸۰۴۸۳۶(۰۲۱) تماس بگیرند. آسام هاوس در طبقه چهارم عمارت فرازین (تهران، زعفرانیه، بالاتر از میدان الف، جنب خرم نژاد) واقع شده است.

بزودی سایت این مجموعه نمایشگاهی و فروشگاهی به آدرس http://asamhouse.com راه اندازی خواهد شد.

بر همین اساس و با در نظر گرفتن دغدغه های مشتریان، آسام هاوس از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۸ فعالیت خود را رسماً آغاز نمود. در اولین گام و همگام با افتتاح این مجموعه، دو گروه از اقلام کلیدی دکوراسیون داخلی شامل کاغذ دیواری و پرده که آراستگی، پوشش و زیبایی را برای دیوارها و پنجره ها به ارمغان می آورند، در سبد محصولات آسام هاوس قرار گرفتند. این اقلام از منظر میزان سطحی که مورد پوشش قرار می دهند، بیشترین سهم را هویت بخشی به فضاهای داخلی به خود اختصاص می دهند و سایر اقلام دکوراسیون داخلی می توانند متناسب با فضای طراحی شده با این دو المان، گزینش شوند.

مشخصه های متمایز آسام هاوس

آنچه که آسام هاوس را از سایر مجموعه های فروشگاهی و نمایشگاهی مشابه متمایز می نماید، تلاش بی وقفه ما در راستای ارتقا استانداردهای گزینش، تامین، عرضه، نمایش، فروش، تحویل و نصب محصولات و اقلام ممتاز دکوراسیون داخلی می باشد تا از این طریق آفرینش فضایی مطلوب، کارا و هنری در محل زندگی و کار شما را امکان پذیر سازیم.

چرا کاغذ دیواری؟

دیوارها از ابتدای پیدایش بشر و احساس نیاز او به داشتن مسکن و سرپناه، عنصری اساسی در ساخت و ساز بشمار می رفته اند. از دیواره های عظیم سنگی در دوره غارنشینی تا دیوارهای آجری، چوبی، بتنی و شیشه ای در دوره های معاصر؛ همواره دیوارها در ایجاد ایمنی و آرامش، فضاسازی و مشخص نمودن حریم ها نقشی کلیدی داشته اند. به عبارت دیگر دیوار را می توان جزیی جدایی ناپذیر و پایدار هنر معماری دانست. بر همین اساس آراستن دیوارها به رنگ و طرح از سالیان بسیار دور مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفت. در میان گزینه های مختلف زیبایی بخشیدن به دیوار، کاغذ دیواری به عنوان یکی از جذاب ترین و متنوع ترین آن ها؛ توانست کارکرد فنی دیوارها را در سطح آثاری هنری و دکوراتیو ارتقا بخشد.
از سوی دیگر گستره وسیع گزینه های پیش رو در زمینه کاغذ دیواری، از نقش و رنگ و الگو گرفته تا جنس و اندازه و فرم و لزوم هماهنگی این عنصر دکوراتیو با سایر عناصر و المان های بکار رفته در طراحی داخلی؛ بسیاری از مصرف کنندگان را سردرگم نموده است. از همین رو بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح می دهند انتخاب و نصب کاغذ دیواری را به یک متخصص دکوراسیون داخلی بسپارند تا با آمیختن هنر، دانش و تجربه خود در این حوزه، بهترین ترکیب کاغذ دیواری را از میان گزینه های پیش رو و در انطباق با مشخصه های فضای مورد نظر و سایر المان های دکوراتیو به آنان پیشنهاد دهد.