راش آکادمیراش آکادمی (آکادمی تخصصی راش ایران؛ نماینده رسمی و انحصاری کاغذ دیواری rasch آلمان) در راستای توسعه دانش و مهارت های فعالان حوزه کاغذ دیواری و تزیینات داخلی کشور، برگزاری رویدادهای آموزشی تخصصی این حوزه را در دستور کار خود قرار داده است.
راش ایران با هدف توسعه آموزش های تخصصی در زمینه فروش و بازاریابی کاغذ دیواری و به منظور ایجاد بستری برای به اشتراک گذاشتن دانش کاربردی بین المللی در حوزه های مذکور، واحد آموزش خود را از خرداد ۱۳۹۷ راه اندازی نمود. این دپارتمان که با نام راش آکادمی شناخته می شود، تمرکز خود را بر تولید و ارائه محتوای آموزشی منحصر بفرد و متمایز برای دو گروه هدف اصلی شامل صاحبان فروشگاه های تزیینات داخلی و فروشندگان فروشگاه های مذکور قرار داده است.
آموزش گیرندگان در برنامه های آموزشی آکادمی راش ایران علاوه بر فراگیری برترین راهکارهای عملی افزایش فروش و توسعه کسب و کار فروشگاهی خود، چگونگی ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مصرف کنندگان کاغذ دیواری های راش را می آموزند و با فناوری های تولید کاغذ دیواری و محصولات شرکت rasch بیش از پیش آشنا می شوند. برنامه های آموزشی راش آکادمی شامل رویداد مهارت های فروشندگی کاغذ دیواری (تحت عنوان Sales Therapy)، کارگاه نصب کاغذ دیواری، کارگاه طراحی کاغذ دیواری، مهارت های مذاکره و فروش B2B و برندینگ و مدیریت فروشگاه می باشد.

در گام بعدی، آکادمی راش ایران کارگاه آموزشی تخصصی نصب کاغذ دیواری، کارگاه آموزشی تخصصی طراحی کاغذ دیواری و همچنین دوره آموزشی دکوراسیون داخلی (با تمرکز بر کارکردهای کاغذ دیواری) را به ترتیب برای دو گروه هدف نصابان کاغذ دیواری و طراحان داخلی برگزار خواهد نمود تا طیف وسیع تری از علاقمندان بتوانند از خدمات آموزشی شرکت هنر و تجارت آسام برخوردار شوند.

کارگاه تخصصی Sales Therapy

راش آکادمی ۷ و ۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ دوره تخصصی Sales Therapy با تمرکز بر فروش کاغذ دیواری، مدل GUEST و آموزه های نورومارکتینگ را برگزار خواهد نمود. علاقمندان می توانند جهت اعلام آمادگی و پیش ثبت نام با راش ایران تماس بگیرند. شرکت در این برنامه آموزشی صرفاً برای فروشندگان نمایندگان شبکه فروش راش ایران در سراسر ایران مقدور می باشد. با توجه به محدودیت تعداد، شرکت کنندگانی که زودتر مراتب علاقمندی خود جهت حضور در این برنامه آموزشی را اعلام نمایند در اولویت خواهند بود. شیوه ثبت نام، مربیان کارگاه، تاریخ و محل برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد. سرفصل های این برنامه آموزشی به شرح ذیل می باشد.

سرفصل های دوره تخصصی Sales Therapy (در ۱۶ ساعت)

ماژول فروش موثر کاغذ دیواری (۶ ساعت)
– آشنایی با مفهوم و فلسفه فروش موثر
– آشنایی با مدل GUEST در فروش فروشگاهی
– مجموعه تکنیک های برتر فروش فروشگاهی
ماژول فروش عصب محور (مبتنی بر نوروساینس و اقتصاد رفتاری) (۶ ساعت)
– تکنیک های برگزیده فروش عصب محور
ماژول آشنایی با صنعت کاغذ دیواری و شرکت راش آلمان (۴ ساعت)
– فرآیند و تکنولوژی های تولید کاغذ دیواری
– گواهینامه های صنعت کاغذ دیواری
– تاریخچه، ساختار و محصولات شرکت rasch آلمان
– سناریوهای برگزیده در فروش کاغذ دیواری (به شیوه شبیه سازی و Role Play)
– بخش های کارگاهی ویژه فروش کاغذ دیواری در فروشگاه

دوره Marketing 360

راش آکادمی رویداد آموزشی Marketing360 را با هدف ارائه آموزشی فراگیر، توامان مبتنی بر نظریه های علمی و تجارب عملی حوزه مدیریت بازاریابی و در عین حال کاملاً متناسب و سفارشی شده بر اساس نیازهای اختصاصی هر سازمان در این حوزه طراحی نموده است و مشارکت در این برنامه آموزشی منحصر به فرد را به سازمان هایی که می خواهند علاوه بر انجام یک ارزیابی جامع و کامل از هر آنچه که تاکنون در حوزه بازاریابی انجام داده‌اند، رویکردی راهبردی و عملیاتی نسبت به توسعه فعالیت‌های بازاریابی و جایگاه یابی خود در بازارهای هدف را اتخاذ نمایند توصیه می کند.
در قالب این برنامه آموزشی ۱۶ ساعته فشرده، شرکت کنندگان با طیف وسیعی از مفاهیم پایه ای، راهبردی و عملیاتی حوزه مدیریت بازاریابی آشنا می‌شوند و مدرس در قالب یک فرآیند شبه منتورینگ، پرسش هایی کلیدی را در خصوص راهبردها و راهکارهای سازمان آن در خصوص کلیدی ترین مفاهیم و تصمیمات حوزه مدیریت بازاریابی پیش روی آن ها قرار می‌دهد. این برنامه آموزشی که محتوا و مثال های آن پیش از برگزاری رویداد، بر اساس سوابق سازمان مورد نظر در حوزه بازاریابی و همچنین صنعتی که در آن فعالیت می کند، کاملاً سفارشی می گردد، بازاریابی را از یک موضوع محدود شده به تبلیغات تلویزیونی یا پیامک های تبلیغاتی و حتی پست های اینستاگرامی در آن سازمان به یک پیشران حیاتی و رقابتی که می بایست کلیه افراد و ذینفعان کسب و کار مورد نظر، نحوه اندیشیدن و رویکردهای عملی خود نسبت به آن را مورد بازنگری و تحول قرار دهند، تبدیل می نماید.

علاوه بر مفاهیم پایه بازاریابی، موضوعاتی که به صورت خاص در این برنامه آموزشی به آن ها پرداخته می شود شامل موارد ذیل می باشند:
• استراتژی بازاریابی و نحوه فرموله کردن آن
• بخش بندی، هدف گذاری و جایگاه یابی
• آمیخته بازاریابی (۷P) در عمل
• گزینه های پیش رو در تبلیغات، ترفیع فروش، روابط عمومی، بازاریابی مستقیم و فروش شخصی
• برند و برندینگ
• مدیریت تجربه مشتری
• بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوا

علاقمندان می توانند جهت اعلام آمادگی و پیش ثبت نام با راش ایران تماس بگیرند.