راش آکادمیراش آکادمی (آکادمی تخصصی راش ایران؛ نماینده رسمی و انحصاری کاغذ دیواری rasch آلمان) در راستای توسعه دانش و مهارت های فعالان حوزه کاغذ دیواری و تزیینات داخلی کشور، برگزاری رویدادهای آموزشی تخصصی این حوزه را در دستور کار خود قرار داده است.
راش ایران با هدف توسعه آموزش های تخصصی در زمینه فروش و بازاریابی کاغذ دیواری و به منظور ایجاد بستری برای به اشتراک گذاشتن دانش کاربردی بین المللی در حوزه های مذکور، واحد آموزش خود را از خرداد ۱۳۹۷ راه اندازی نمود. این دپارتمان که با نام راش آکادمی شناخته می شود، تمرکز خود را بر تولید و ارائه محتوای آموزشی منحصر بفرد و متمایز برای دو گروه هدف اصلی شامل صاحبان فروشگاه های تزیینات داخلی و فروشندگان فروشگاه های مذکور قرار داده است.
آموزش گیرندگان در برنامه های آموزشی آکادمی راش ایران علاوه بر فراگیری برترین راهکارهای عملی افزایش فروش و توسعه کسب و کار فروشگاهی خود، چگونگی ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مصرف کنندگان کاغذ دیواری های راش را می آموزند و با فناوری های تولید کاغذ دیواری و محصولات شرکت rasch بیش از پیش آشنا می شوند. برنامه های آموزشی راش آکادمی شامل رویداد مهارت های فروشندگی کاغذ دیواری (تحت عنوان Sales Therapy)، کارگاه نصب کاغذ دیواری، کارگاه طراحی کاغذ دیواری، مهارت های مذاکره و فروش B2B و برندینگ و مدیریت فروشگاه می باشد.

در گام بعدی، آکادمی راش ایران کارگاه آموزشی تخصصی نصب کاغذ دیواری، کارگاه آموزشی تخصصی طراحی کاغذ دیواری و همچنین دوره آموزشی دکوراسیون داخلی (با تمرکز بر کارکردهای کاغذ دیواری) را به ترتیب برای دو گروه هدف نصابان کاغذ دیواری و طراحان داخلی برگزار خواهد نمود تا طیف وسیع تری از علاقمندان بتوانند از خدمات آموزشی شرکت هنر و تجارت آسام برخوردار شوند.