راش آکادمیراش آکادمی (آکادمی تخصصی راش ایران؛ نماینده رسمی و انحصاری کاغذ دیواری rasch آلمان) در راستای توسعه دانش و مهارت های فعالان حوزه کاغذ دیواری و تزیینات داخلی کشور، برگزاری رویدادهای آموزشی تخصصی این حوزه را در دستور کار خود قرار داده است.
راش ایران با هدف توسعه آموزش های تخصصی در زمینه فروش و بازاریابی کاغذ دیواری و به منظور ایجاد بستری برای به اشتراک گذاشتن دانش کاربردی بین المللی در حوزه های مذکور، واحد آموزش خود را از خرداد ۱۳۹۷ راه اندازی نمود. این دپارتمان که با نام راش آکادمی شناخته می شود، تمرکز خود را بر تولید و ارائه محتوای آموزشی منحصر بفرد و متمایز برای دو گروه هدف اصلی شامل صاحبان فروشگاه های تزیینات داخلی و فروشندگان فروشگاه های مذکور قرار داده است.
آموزش گیرندگان در برنامه های آموزشی آکادمی راش ایران علاوه بر فراگیری برترین راهکارهای عملی افزایش فروش و توسعه کسب و کار فروشگاهی خود، چگونگی ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مصرف کنندگان کاغذ دیواری های راش را می آموزند و با فناوری های تولید کاغذ دیواری و محصولات شرکت rasch بیش از پیش آشنا می شوند. برنامه های آموزشی راش آکادمی شامل رویداد مهارت های فروشندگی کاغذ دیواری (تحت عنوان Sales Therapy)، کارگاه نصب کاغذ دیواری، کارگاه طراحی کاغذ دیواری، مهارت های مذاکره و فروش B2B و برندینگ و مدیریت فروشگاه می باشد.

در گام بعدی، آکادمی راش ایران کارگاه آموزشی تخصصی نصب کاغذ دیواری، کارگاه آموزشی تخصصی طراحی کاغذ دیواری و همچنین دوره آموزشی دکوراسیون داخلی (با تمرکز بر کارکردهای کاغذ دیواری) را به ترتیب برای دو گروه هدف نصابان کاغذ دیواری و طراحان داخلی برگزار خواهد نمود تا طیف وسیع تری از علاقمندان بتوانند از خدمات آموزشی شرکت هنر و تجارت آسام برخوردار شوند.

کارگاه تخصصی Sales Therapy

راش آکادمی ۷ و ۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ دوره تخصصی Sales Therapy با تمرکز بر فروش کاغذ دیواری، مدل GUEST و آموزه های نورومارکتینگ را برگزار خواهد نمود. علاقمندان می توانند جهت اعلام آمادگی و پیش ثبت نام با راش ایران تماس بگیرند. شرکت در این برنامه آموزشی صرفاً برای فروشندگان نمایندگان شبکه فروش راش ایران در سراسر ایران مقدور می باشد. با توجه به محدودیت تعداد، شرکت کنندگانی که زودتر مراتب علاقمندی خود جهت حضور در این برنامه آموزشی را اعلام نمایند در اولویت خواهند بود. شیوه ثبت نام، مربیان کارگاه، تاریخ و محل برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد. سرفصل های این برنامه آموزشی به شرح ذیل می باشد.

سرفصل های دوره تخصصی Sales Therapy (در ۱۶ ساعت)

ماژول فروش موثر کاغذ دیواری (۶ ساعت)
– آشنایی با مفهوم و فلسفه فروش موثر
– آشنایی با مدل GUEST در فروش فروشگاهی
– مجموعه تکنیک های برتر فروش فروشگاهی
ماژول فروش عصب محور (مبتنی بر نوروساینس و اقتصاد رفتاری) (۶ ساعت)
– تکنیک های برگزیده فروش عصب محور
ماژول آشنایی با صنعت کاغذ دیواری و شرکت راش آلمان (۴ ساعت)
– فرآیند و تکنولوژی های تولید کاغذ دیواری
– گواهینامه های صنعت کاغذ دیواری
– تاریخچه، ساختار و محصولات شرکت rasch آلمان
– سناریوهای برگزیده در فروش کاغذ دیواری (به شیوه شبیه سازی و Role Play)
– بخش های کارگاهی ویژه فروش کاغذ دیواری در فروشگاه