درباره راش ایران

شرکت هنر و تجارت آسام با نام تجاری راش ایران و با نگرشی جدید به حوزه واردات، توزیع و فروش کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نموده است. بنیانگذاران این شرکت در سال ۱۳۹۵ و به پشتوانه بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت خانوادگی در صنعت دکوراسیون داخلی و دستاوردهای درخشان تیم اجرایی خود در زمینه بازرگانی خارجی، بازاریابی و مدیریت شبکه های توزیع و فروش، همکاری با بزرگترین تولیدکنندگان کاغذ دیواری در سطح بین المللی را در دستور کار خود قرار دادند و پس از قریب به یکسال تحقیقات بازاریابی گسترده در سراسر ایران و مطالعه و تحلیل برندهای مطرح جهانی، در تابستان سال ۱۳۹۶ مفتخر به اخذ نمایندگی رسمی و امضا قرارداد انحصاری توزیع و فروش محصولات گروه rasch آلمان در ایران گردیدند.

چشم انداز راش ایران

چشم انداز میان مدت راش ایران، احترام به مشتری ایرانی جهت ایجاد امکان خرید کاغذ دیواری با آخرین طرح های روز اروپا و دارای بهترین کیفیت و با قیمت گذاری شفاف و یکسان در کلیه فروشگاه های rasch در سراسر کشور می باشد.
در بازار امروز کشور که متاسفانه محصولات بی نام و نشان در حوزه تزیینات داخلی و علی الخصوص کاغذ دیواری؛ زمینه را برای تنزل سلیقه مشتری خوش ذوق ایرانی در سطح کالاهایی کپی برداری شده، بدون هر گونه استانداردهای تولیدی و با رنگ و لعاب های جعلی و بدون هر گونه پشتوانه و پیشینه فراهم آورده اند، دستیابی به این چشم انداز هر چند به طور حتم با دشواری های خاص خود همراه خواهد بود، امّا ایمان به استواری ما در عمل به عهدی که با مشتریان خود بسته ایم، ما را هر روز مصمم تر از روز پیش می نماید که مشتری ایرانی لایق بهترین ها می باشد.

راش ایران در بلند مدت نیز چشم انداز توسعه و ترفیع صنعت کاغذ دیواری کشور در قالب سرمایه گذاری مشترک با شرکای اروپایی خود و در جهت بومی سازی فناوری و دانش فنی روز جهان در تولید کاغذ دیواری با کیفیت و مبتنی بر طرح های بروز جهانی و به ویژه ایرانی را دنبال می نماید. غنای طرح های ایرانی، چه در دوره پیش از ورود اسلام و چه پس از آن، بنیانگذاران راش ایران را بیش از پیش مصمم ساخته است که نمادها، نشان ها، بافت ها و طرح های ایرانی-اسلامی شایستگی جهانی شدن و آراستن دیوارهای منازل و دفاتر کار در کشورهای پنج قاره جهان را دارا می باشند. تحقق این چشم انداز متعالی مستلزم ایجاد زیرساخت ها و فرآیندهایی می باشد که همگام با تاسیس راش ایران در دستور کار برنامه ریزان راهبردی این مجموعه قرار گرفته اند تا این آرزوی نه چندان دور و صد البته دست یافتنی هر چه زودتر محقق گردد و شاهد اعتلای هر چه بیشتر نام ایران در میان صنعتگران عالی رتبه جهانی در صنعت کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی باشیم.

راهبردهای راش ایران

بر پایه چشم انداز این مجموعه، راهبردهای اتخاذ شده توسط راش ایران که تماماً بر پایه درک صحیح بنیانگذاران این مجموعه از مناسبات و روابط صنعت تزیینات و کاغذ دیواری ایران و جهان و مبتنی بر تحقیقات بازاریابی طولانی و گسترده در کلیه شهرهای کشور و تجزیه و تحلیل تخصصی دستاوردهای پژوهش های مذکور استوار گردیده اند، بر دستیابی به دو هدف کلیدی متمرکز می باشند: اولین هدف توزیع گزینشی کاغذ دیواری با بهترین کیفیت تولیدی و تحت استانداردهای اروپایی در سراسر ایران جهت دسترسی عموم مشتریان rasch آلمان به آخرین آلبوم های این شرکت و همگام با معرفی آن ها در بازارهای جهانی می باشد. ارتقا شیوه تعامل و برقراری روابط تجاری برد-برد با فعالان شبکه توزیع و فروش در کلیه شهرهای ایران، مبتنی بر مشارکت دو طرفه و تعریف منافع مشترک برای مصرف کنندگان نهایی، برای نمایندگان و همچنین عاملین فروش هدف دیگر این مجموعه را تشکیل می دهد.