درباره rasch

در طول بیش از ۱۵۰ سال گذشته، نام rasch با کاغذ دیواری های با کیفیت در سراسر دنیا مانوس شده است. شرکت rasch از سال ۱۸۶۱ به مرکزیت شهر برامشه در ناحیه اوزنابروک آلمان شروع به تولید کاغذ دیواری های منحصر بفرد نمود.
از قرن هجدهم میلادی، اروپاییان شروع به استفاده از کاغذ دیواری نمودند تا خانه های خود را زیباترین مکان های جهان نمایند. شرکت Tapetenfabrik Gebr. Rasch یکی از پیشگامان همین دوره از تاریخ می باشد و بیش از یکصد و پنجاه سال است که به پشتوانه این میراث تاریخی ارزشمند برای آراستن دیوارهای خانه های مردم در سراسر جهان آثاری هنر خلق می نماید.

امروزه این شرکت توسط نسل پنجم خانواده rasch اداره می شود. پسرعموها، داریو راش و دکتر فردریک راش مدیران اجرایی این مجموعه می باشند که سنت هایی را که توسط بنیانگذاران شرکت در سال ۱۸۶۱ ایجاد شده است را همچنان ادامه می دهند تا به دیوارهای اتاق های شما شخصیتی منحصربفرد دهند و با افزودن هنر و عشق آن ها را به مکان هایی مطلوب و مملو از جزییاتی ارزشمند و دوست داشتنی تبدیل نمایند.

برند rasch همواره نمادی از کیفیت برتر، طراحی های چیره دستانه و جستجویی دائمی برای آخرین فناوری ها و پیشرفت های هنر و صنعت کاغذ دیواری می باشد. توقف در یک نقطه در صنعت کاغذ دیواری بدان معناست که بواسطه معرفی الگوهای جدید و پیدایش سلایق جدید در هر سال، بدون شک از قافله رقابت عقب خواهید ماند و بر همین اساس دنبال کردن این الگوهای جدید و شناسایی سلایق مشتریان از یک سو و خلق الگوهای مخصوص به خود از سویی دیگر، یکی از رویکردهای آزمون شده و مورد اعتماد این شرکت خانوادگی در طول بیش از یکصد و پنجاه سال گذشته بوده است.
تولید مدرن ترین و با کیفیت ترین کاغذهای دیواری وعده ای بود که زینت بخش پوسترهای دیواری راش در سال ۱۹۰۰ گردید و تا امروز نیز rasch بر این میثاق خود با مشتریانش استوار مانده است. فعالیت یک تیم توانمند و متشکل از ۴۳۰ متخصص در دفتر مرکزی این گروه تولیدی در شهر برامشه آلمان، تداوم حیات این فلسفه و ترویج آن با تعهد و شور و شوقی فراوان را امکانپذیر ساخته است. گروه راش علاوه بر آلمان، دارای کارخانه های تولیدی تحت نظارت خود در کشورهای لهستان و اوکراین و همچنین دفاتر رسمی فروش خود در کشورهای روسیه، بلژیک، هلند، فرانسه، انگلستان، چین، لهستان و اوکراین می باشد.

گروه rasch کاغذ دیواری های خود را مزین به مهر و مومی می نماید که نشانه ای از اشتیاق این برند برای فعالیت در این حوزه و تولید محصولاتی برتر می باشد. نماد برج rasch که بخشی از ساختمان اداری این مجموعه در شهر برامشه می باشد، سمبلی از شجاعت و جرئت مدیران و کارمندان آن برای خلق تازگی و نشانی از خستگی ناپذیری و تسلیم نشدن همیشگی و باور عمیق به محصولاتی است که تولید و عرضه می نماید. از سوی دیگر این نشان، بیانگر پیوندی عمیق میان سنت و مدرنیته می باشد، اصلی بنیادین در گروه rasch که از اولین روزهای شروع فعالیتش تا امروز، موفقیت این مجموعه بر پایه آن بنیان گذاشته شده و استوار گردیده است.