کاغذ دیواری از جمله پوشش های دیواری محبوب است که از سالیان دور مورد استفاده قرار گرفته است، اما با گذشت زمان کاغذ های دیواری با تغییرات زیادی مواجه شده اند. امروزه کاغذ های دیواری در طرح ها و رنگ های متنوع موجود است که پاسخگوی نیاز همه سلیقه هاست.

شرکت هنر و تجارت آسام نماینده رسمی کاغذ دیواری راش آلمان در ایران است. این مجموعه از سال ۹۶ فعالیت خود را به صورت واردات و توزیع کاغذ دیواری به نمایندگان منتخب آغاز کرده است.

خط مشی تعریف شده توسط بنیانگذاران و مدیران مجموعه راش ایران ایجاد ساختاری نوین و متمایز برای برقراری ارتباط با مشتریان و عرضه محصولات در سرتاسر کشور بوده است. توسعه تجارت الکترونیک و افزایش راه های ارتباط مستقیم با مصرف کننده، خرید آنلاین را به یکی از مهمترین راه های خرید و فروش تبدیل کرده است. صرفه جویی در زمان، امکان دسترسی به مجموعه کامل تر در هر نقطه از کشور و خرید مستقیم از وارد کننده از جمله نکات مثبت خرید اینترنتی است.

در راستای نیل به اهداف تعریف شده اولیه و دستیابی به روش های متناسب با نیاز مصرف کنندگان، مجموعه راش ایران را بر آن داشت تا فروش آنلاین خود را راه اندازی نماید.

در گام نخست صفحه فروش آنلاین در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس  rasch.online آغاز به کار نموده و امکان برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه راش ایران از طریق دایرکت اینستاگرام و تماس تلفنی فراهم گردیده است. کاتالوگ های دیجیتال آلبوم ها در این صفحه قابل مشاهده بوده و تیم مشاوران ما متشکل از معماران با تجربه بصورت تمام وقت پاسخگوی سوالات خریداران گرامی از سراسر ایران می باشند.

تلفن تماس: ۲۶۸۰۴۰۸۴ (داخلی ۱۰۱)