marketing 360

راش آکادمی رویداد آموزشی Marketing360 را با هدف ارائه آموزشی فراگیر، توامان مبتنی بر نظریه های علمی و تجارب عملی حوزه مدیریت بازاریابی و در عین حال کاملاً متناسب و سفارشی شده بر اساس نیازهای اختصاصی هر سازمان در این حوزه طراحی نموده است و مشارکت در این برنامه آموزشی منحصر به فرد را به سازمان هایی که می خواهند علاوه بر انجام یک ارزیابی جامع و کامل از هر آنچه که تاکنون در حوزه بازاریابی انجام داده‌اند، رویکردی راهبردی و عملیاتی نسبت به توسعه فعالیت‌های بازاریابی و جایگاه یابی خود در بازارهای هدف را اتخاذ نمایند توصیه می کند.
در قالب این برنامه آموزشی ۱۶ ساعته فشرده، شرکت کنندگان با طیف وسیعی از مفاهیم پایه ای، راهبردی و عملیاتی حوزه مدیریت بازاریابی آشنا می‌شوند و مدرس در قالب یک فرآیند شبه منتورینگ، پرسش هایی کلیدی را در خصوص راهبردها و راهکارهای سازمان آن در خصوص کلیدی ترین مفاهیم و تصمیمات حوزه مدیریت بازاریابی پیش روی آن ها قرار می‌دهد. این برنامه آموزشی که محتوا و مثال های آن پیش از برگزاری رویداد، بر اساس سوابق سازمان مورد نظر در حوزه بازاریابی و همچنین صنعتی که در آن فعالیت می کند، کاملاً سفارشی می گردد، بازاریابی را از یک موضوع محدود شده به تبلیغات تلویزیونی یا پیامک های تبلیغاتی و حتی پست های اینستاگرامی در آن سازمان به یک پیشران حیاتی و رقابتی که می بایست کلیه افراد و ذینفعان کسب و کار مورد نظر، نحوه اندیشیدن و رویکردهای عملی خود نسبت به آن را مورد بازنگری و تحول قرار دهند، تبدیل می نماید.

علاوه بر مفاهیم پایه بازاریابی، موضوعاتی که به صورت خاص در این برنامه آموزشی به آن ها پرداخته می شود شامل موارد ذیل می باشند:
• استراتژی بازاریابی و نحوه فرموله کردن آن
• بخش بندی، هدف گذاری و جایگاه یابی
• آمیخته بازاریابی (۷P) در عمل
• گزینه های پیش رو در تبلیغات، ترفیع فروش، روابط عمومی، بازاریابی مستقیم و فروش شخصی
• برند و برندینگ
• مدیریت تجربه مشتری
• بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوا

Bootcamp

از مهمترین مکانیزم های خلق دانش جدید می توان به اجتماعی سازی، مشارکت میدانی و برقراری دیالوگ میان اعضای یک اجتماع سازمانی یا گروه حرفه ای اشاره نمود. در قالب این مکانیزم ها، بستر اشتراک دانش و تجربیات میان اعضای گروه برقرار گردیده و در نهایت هر یک از مشارکت کنندگان در معرض فرصت های کم نظیر ارتقای شخصی و حرفه ای خود قرار می گیرند. راش ایران با هدف تشریک مساعی و حمایت از  جاری شدن این مکانیرم ها و نیز ارتقا توانمندی های تخصصی شبکه فروش خود در حوزه مدیریت و توسعه کسب کار، از تابستان سال ۱۳۹۹ برگزاری بوت کمپ های آموزشی-تفریحی-انگیزشی منحصربفردی را در دستور کار خود قرار داده است. در قالب این بوت کمپ های تخصصی، گروه های مشخصی از نمایندگان شبکه فروش سراسری راش؛ در مجتمع های اقامتی واقع در موقعیت های غیرشهری خوش آب و هوا و در قالب برنامه های ۷۲ ساعته از پیش برنامه ریزی شده ای مستقر می گردند. سپس و در قالب برنامه سفارشی شده برای هر بوت کمپ؛ محتوای آموزشی مشخصی که ذیل عناوین راش آکادمی تعریف و طراحی شده اند در کنار برگزاری بازی های مدیریتی، برقراری گپ و گفت های مرتبط با توسعه کسب و کار و همچنین انجام تفریحات متمرکز بر توسعه روابط، تمرین کارگروهی و بهسازی توان و روحیه کاری در دستور کار گروه قرار می گیرند. محتوا و مشخصات هر بوت کمپ بر اساس اهداف آن رویداد و با در نظر گرفتن همسفران هر اردوی آموزشی-تفریحی-انگیزشی تعریف می گردد و کلیه افراد مشغول به فعالیت در سطوح مختلف کسب و کارهایی که خود را با محصولات و خدمات برند راش در ایران گره زده اند، مخاطبان بالقوه مجموعه بوت کمپ های راش ایران می باشند.