درباره Ravena
راوینا یکی از تولیدکنندگان مطرح و برتر کاغذ دیواری در کشور ترکیه می باشد که با سرمایه گذاری شرکت بین المللی سرمایه گذاری برکت گروپ فعالیت می نماید.

خط تولید این شرکت در سال ۲۰۱۶ میلادی با مشارکت مستقیم و زیر نظر شرکت rasch آلمان در شهر بندیرما ترکیه راه اندازی گردید. از همان زمان شرکت راوینا مطابق با استانداردهای اروپایی، طیف گسترده ای از کاغذ دیواری های همخوان با ذائقه بصری و المان های زیبایی شناختی مختص کشورهای خاورمیانه را تولید می کند.

کارخانه Ravena تولید محصولات با استفاده از مواد خام مورد تایید و عیناً مشابه شرکت راش را در دستور کار قرار داده است و از استانداردهای برتر کنترل کیفی این شرکت آلمانی تبعیت می نماید تا محصولاتی در همان سطح کیفی تولیدات بزرگان صنعت کاغذ دیواری را به مصرف کنندگان عرضه نماید. تولیدات راوینا با بیش از ۲۰ هزار رنگ و با دستورالعمل هایی بسیار خاص از ترکیبات رنگی بر پایه آب که نه تنها برای سلامتی انسان ها خطری ندارد بلکه به محیط زیست هم آسیبی نمی رساند، موفق به اخذ استانداردهای CE و ISO 9001 و TSE گردیده اند.

سیاست های کیفی Ravena
راوینا با پیگیری بازخوردهای مصرف کنندگان، میزان رضایت مشتریان و کیفیت اجرا شده را اندازه می گیرد. این شرکت ضمن تحلیل همیشگی اشکالات و نواقص تمامی پروسه ها، در جهت بهبود هر چه سریع تر فرآیندها اقدامات لازم را انجام می دهد.
رضایت مشتری: هدف راوینا تامین رضایت ۱۰۰% مشتریان و شناسایی نیازها و توقعات آن ها می باشد. راوینا تلاشی بی وقفه درجهت تولید محصولات سالم و دوستدار طبیعت دارد و تمامی محصولات آن اکولوژیک است.
تولید: برای احترام به محیط زیست، کارخانه راوینا مواد خام را با دقت انتخاب می کند و توجه می نماید تا محیط زیست و سلامت بشر تهدید نشود.
مشارکت کارکنان: مدیریت راوینا با استانداردهای کیفی مدیریت منابع انسانی کاملا منطبق است. آموزش های ضروری برای سیاست های کیفی محکم و پایدار به کارکنان داده می شود و آگاهی کیفی آنها در تمامی دپارتمان ها با دعوتشان به حفظ و بهبود استانداردهای کیفی سازمانی، ارتقا داده می شود.

راش ایران با هدف راه اندازی شبکه فروش مجموعه Ravena در سراسر کشور و از میان فروشگاه های واجد شرایط و ممتاز، نماینده می پذیرد.