درباره Ravena
راوینا جدیدترین خط تولید محصولات گروه rasch آلمان در کشور ترکیه می باشد. این مجموعه با سرمایه گذاری مشترک شرکت rasch آلمان و HANA Home ترکیه، شرکت Ravena با پشتیبانی شرکت بین المللی سرمایه گذاری برکت گروپ، در سال ۲۰۱۶ در شهر بندیرما ترکیه تاسیس شد.
این شرکت ترکیه ای آلمانی، مواد خام را از تامین کنندگان راش خریداری می کند. این شرکت مطابق با استانداردهای اروپایی بوده و هدف آن دستیابی به طیف گسترده ای از سلیقه افراد در بازار است.
منبع اصلی رهبری در بازار به مدت ۱۵۰ سال در بازار کاغذدیواری با دقت زیادی برگزیده شده است و توسط طراحان بروز رسانی و رنگ آمیزی شده است. راوینا تولیدکننده برندهای rasch و آتلیه Hana است.

RAVENA Wallpapers

کارخانه Ravena که با مشارکت آلمان و ترکیه تاسیس شده است، کیفیت و تولید مبنی بر مواد خام و ماشین آلات مورد تایید و عیناً مشابه rasch را در دستور کار قرار داده است تا محصولاتی در همان سطح کیفی تولیدات rasch را به مصرف کنندگان عرضه نماید.
تولیداتی با بیش از ۲۰ هزار رنگ با دستورالعمل هایی بسیار خاص از ترکیب های رنگی که نه تنها برای سلامتی انسان ها خطری ندارد بلکه به محیط زیست هم آسیبی نمی رساند چرا که با جوهر هایی با پایه ۱۰۰% آب تولید می شود. تولیداتی با مواد خام غیرسمی، با قابلیت تنفس و مناسب برای سلامتی. لازم بذکر است که کنترل کیفیت استاندارد های CE و ISO 9001 و TSE برای هر رول انجام می گیرد. این تولیدات دوستدار محیط زیست هستند.

سیاست های کیفی Ravena
راوینا با پیگیری بازخوردهای مصرف کنندگان، میزان رضایت مشتریان و کیفیت اجرا شده را اندازه می گیرد. این شرکت ضمن تحلیل همیشگی اشکالات و نواقص تمامی پروسه ها، در جهت بهبود هر چه سریع تر فرآیندها اقدامات لازم را انجام می دهد.
رضایت مشتری: هدف راوینا تامین رضایت ۱۰۰% مشتریان و شناسایی نیازها و توقعات آن ها می باشد. راوینا تلاشی بی وقفه درجهت تولید محصولات سالم و دوستدار طبیعت دارد و تمامی محصولات آن اکولوژیک است.
تولید: برای احترام به محیط زیست، کارخانه Ravena مواد خام را با دقت انتخاب می کند و توجه می نماید تا محیط زیست و سلامت بشر تهدید نشود.
مشارکت کارکنان: مدیریت راوینا با استانداردهای کیفی مدیریت منابع انسانی کاملا منطبق است. آموزش های ضروری برای سیاست های کیفی محکم و پایدار به کارکنان داده می شود و آگاهی کیفی آنها در تمامی دپارتمان ها با دعوتشان به حفظ و بهبود استانداردهای کیفی سازمانی، ارتقا داده می شود.

راش ایران با هدف راه اندازی شبکه فروش مجموعه Ravena (جدیدترین خط تولید محصولات گروه راش آلمان در کشور ترکیه) در سراسر کشور و از میان فروشگاه های واجد شرایط و ممتاز، نماینده می پذیرد.