راش ایران با هدف حمایت هر چه بیشتر و بهتر از فعالیت های نمایندگانی که بیشترین وفاداری به برند rasch دارند، از تیر ماه ۱۳۹۷ باشگاه نمایندگان فروش راش ایران یا به اختصار راش کلاب را راه اندازی نموده است.
اعضای این باشگاه را مدیران فروشگاه ها و نمایندگی های فروشی تشکیل می دهند که فارغ از سطح نمایندگی خود و میزان فروش محصولات راش؛ بیشترین وفاداری به برند rasch را خود نشان داده و حداکثر تمرکز، انرژی و زمان خود را صرف ترویج نام و نشان این برند معتبر آلمانی می نمایند.

اهداف راش کلاب

اهداف راش ایران از تشکیل باشگاه نمایندگان به شرح ذیل می باشد:
– متمایز نمودن نمایندگان فروش متعهد به برند rasch
– برقراری روابط بلند مدت و قوی تر میان نمایندگان فروش وفادار و راش ایران
– تعریف منافع مشترک تجاری و فعالیت در راستای دستیابی به اهداف مشترک
– برقراری شرایط ویژه حمایتی
– ارتقا روابط راش ایران با نمایندگان وفادار به سطحی بالاتر از مناسبات تجاری
– حمایت دوجانبه از تداوم پایدار کسب و کار هر یک از طرفین تعامل
– انجام فعالیت های خیرخواهانه و جامعه عمل پوشاندن به مسئولیت های اجتماعی
– برنامه ریزی و اجرای برنامه های تفریحی، ورزشی و آموزشی مشترک

مزایای عضویت

نمایندگانی که بیشترین تلاش و کوشش را در راستای توسعه و ترویج نام و نشان برند rasch بکار می بندند و وفاداری آنان به این برند، امری مسلم و محرز می باشد؛ از مزایای ویژه ای برای این همراهی و وفاداری برخوردار خواهند شد.
از جمله این مزایا می توان به تسهیلات نقدی و غیرنقدی تعریف شده مانند تبدیل میزان خرید به امتیاز و پرداخت پورسانت نقدی به فروشندگان، بهره مندی از تسهیلات ویژه پرداخت، دریافت پیشنهادهای خاص خرید با اولویت ویژه نسبت به سایر نمایندگان، حضور در رویدادهای ویژه نمایشگاهی و گردهمایی های rasch در داخل و خارج کشور، ساعات طولانی تر دریافت سفارش، مشارکت در برنامه های بازاریابی و برندینگ راش ایران، حضور در رویدادهای تفریحی، ورزشی و آموزشی فوق برنامه، حضور در اتاق فکر راش ایران و جلسات ماهیانه خصوصی با مدیران راش ایران و … اشاره نمود.

شیوه عضویت

عضویت در راش کلاب بر اساس نتایج فرآیند تشخیص صلاحیت انجام شده توسط راش ایران که خود مبتنی بر ارزیابی های سالانه از عملکرد، نحوه فعالیت، تعامل و وفاداری به برند کلیه نمایندگان می باشد، صورت خواهد پذیرفت. لازم بذکر است اعضای باشگاه برای هر بازه یک ساله، مشخص گردیده و در طول این بازه زمانی ثابت خواهند بود مگر آنکه شرایط فورس ماژور یا تغییرات عدیده ای در نحوه عملکرد و وفاداری نمایندگان عضو باشگاه به rasch پیش آید.
از آنجا که تعداد اعضای باشگاه نمایندگان، که بر اساس کسری از تعداد کل نمایندگان فروش در کل کشور تعیین گردیده است، حداکثر ۲۵ نفر می باشد؛ راش ایران بر اساس روند عملکرد هر یک از نمایندگان در طول سال، مختار به تغییر در ترکیب اعضای باشگاه می باشد. اعضای ثابت و دائمی این باشگاه را مدیر عامل، رییس هیئت مدیره و مدیر بازاریابی راش ایران تشکیل می دهند.

حق عضویت

اعضای باشگاه نمایندگان هیچ گونه مبلغی را به عنوان حق عضویت در باشگاه پرداخت نخواهند کرد. هر چند بر اساس تمایل خود می توانند نسبت به پرداخت هزینه های فعالیت های فوق برنامه ای مانند سفرهای خارجی، برنامه های بازاریابی خاص، فعالیت های خیریه و امثالهم اقدام نمایند.